ceramic plus
Najlepsze zlewozmywaki

Rodzaje zlewozmywaków (ze względu na sposób montażu)

1. Zlewozmywaki wpuszczane w otwór wycięty w blacie (do zabudowy)Umieszczony w otworze wyciętym w blacie. Dopasowany do szafek o wymiarach: 90, 80, 60, 50 oraz 45 cm. Dostępne także w wersji narożnej. Rant zlewu jest widoczny, „opiera się” na blacie, ale w tej kategorii montażowej występują również zlewozmywaki w wersji "Flat", czyli montowanej na równi z powierzchnią blatu.Modele te są poza standardową ofertą i są sprowadzane na indywidualne zamówienie.

 

2. Zlewozmywaki nakładane na szafkę.


Prosty i niekosztowny sposób montażu na dopasowanej szafce. Z uwagi na brak wystających rantów - pielęgnacja i utrzymanie w czystości zlewu jest łatwiejsze. Zlewozmywak tego typu zastępuje część blatu bezpośrednio nad modułem szafki kuchennej, dlatego nazywany jest czasami "modułowym". Ponieważ skraca się długość potrzebnego blatu - jest to istotny element redukcji kosztu jego zakupu, szczególnie w przypadku drogich blatów kamiennych, lub konglomeratowych. Dostępny także w wersji narożnej.

 

3. Zlewozmywaki podblatowe (podwieszane).

 


Przymocowany od spodu do blatu typu "solid" , czyli wykonanego z kamienia naturalnego, lub z konglomeratu z wyciętym otworem. Montaż podblatowy zwiększa powierzchnię użytkową blatu kuchennego, a utrzymanie zlewu w czystości jest niezwykle proste. Podwieszanie zlewozmywaka pod blaty drewniane, lub klejone jest niezalecane.

Nowościwięcej nowości

fotka
2015-08-04 Nowe modele zlewozmywaków kolekcji Subway

Jednokomorowe w wersji 50 i 45 cm.

czytaj więcej
fotka
2015-08-04 Nowe model kolekcji Timeline

Teraz wersja o szerokości 50 cm.

czytaj więcej
fotka
2015-08-03 Nowe modele baterii serii Como

Wyrazisty, masywny design ...

czytaj więcej

Copyright © 2012 ceramicplus.pl
Tworzenie stron Webton.pl